Kaksipaikkainen Outlander tarjoaa mukavan ja turvallisen ajokokemuksen sekä kuljettajalle että matkustajalle. Voit muuntaa tarvittaessa mönkijän helposti myös yksipaikkaiseksi. Reitille. T3b ABS – yli 60 km/h
Kaksipaikkainen Outlander tarjoaa mukavan ja turvallisen ajokokemuksen sekä kuljettajalle että matkustajalle. Voit muuntaa tarvittaessa mönkijän helposti myös yksipaikkaiseksi. Reitille. T3b ABS – yli 60 km/h
Outlander MAX DPS:n ajomukavuuden kruunaa 3-asentoinen dynaaminen ohjaustehostin (DPS), joka tekee mönkijän ohjaamisesta kevyttä ja hallittua.
ÄLÄ TINGI MISTÄÄN. Voimme tarjota lisäarvoa, josta et ole osannut edes haaveilla. Uusi Outlander 500/700 tarjoaa parempaa laatua sekä entistä enemmän ominaisuuksia ja uusia lisävarusteita. Näin ollen voit lisätä kaiken tarvitsemasi mihin tahansa seikkailuun, jonka elämä heittää tiellesi.
Outlander 500/700:ssa on uusi ergonominen istuin, joten voit ajaa mukavasti niin kauan kuin jaksat. Ja koska mönkijän maavara on suurempi, ei mikään este ole mahdoton. Lisäksi rutkasti lisävarusteita ja säilytystilaa, jotta voit ottaa seikkailuun mukaan kaiken tarvitsemasi.
Outlander MAX DPS T ABS 500 Granite Grey T3B 12290 € (0001VTG00)
Outlander MAX DPS T ABS 700 Granite Grey T3B 12890 € (0001WTL00)
Kohokohdat
Rakennettu palvelemaan vuosia
Outlander 500/700 on tehty kestämään ongelmattomasti. Siinä on jämäkän tehokas ja kestävä uusi 500/700 Rotax-moottori. pDrive-kytkin parantaa moottorin suorituskykyä ja vaatii vähemmän huoltoa. Runko on valmistettu kestävästä putkirakenteesta, ja se on saanut inspiraationsa kisakäytössä hyväksi havaitusta Maverick-mallista.
Mikä tahansa työkalu, mikä tahansa varuste
Outlanderissa on enemmän säilytystilavaihtoehtoja kuin koskaan aiemmin. Vesitiivis etusäilytystila ja täysin uusi 4 litran hansikaslokero, jossa on matkapuhelimen turvakiinnike ja laturi, takaavat, että sinulla on tilaa kaikille matkan vaatimille varusteille.
Mikään maasto ei ole rajana
Rotax hoitaa kaiken. Outlander 500/700 -malleissa on Rotax-mottorit, joissa kummassakin on kaksoiskammiot ja tasapainoakseli. Moottorit on suunnattu taaksepäin ilmavirtauksen ja lämmönpoiston parantamiseksi, joten ajomukavuus on parempi.
Ottaa ankaratkin iskut vastaan luovuttamatta
Tasaisempaa vaihtamista pDrive-kytkimellä. Outlander 500/700-mallissa on pDrive-kytkin. Se on kaikkien aikojen vähiten huoltoa vaativa, nopeimmin ja pehmeimmin vaihtava sekä kestävin kytkin. Nyt on aika hankkia omasi!
Tee olosi mukavaksi
Jos jokin voi parantaa ajoneuvoasi, olemme ottaneet sen huomioon. Mönkijä, joka on tehty ajettavaksi pitkään. Rotax-moottorit tärisevät vähemmän, ja niiden pakoputket ovat suunnattu taaksepäin, joten lämpöä muodostuu vähemmän. Parempi vakaus ja kasvanut maavara tarkoittavat, ettet ole koskaan lähtenyt maastoon mukavammin.
Kolmitilainen dynaaminen ohjaustehostin (DPS)
Valittavissa 2WD / 4WD BTC:llä (jarrujen luistonesto, Brake traction Control)
25” renkaat ja 12” alumiinivanteet
Kokopohjapanssari
Alaslaskettava tavarateline edessä
Hansikaslokero
Vetokuula
Äänimerkki vilkkuvivulla, vilkut ja peilit
Tehdastakuu: BRP:n 2 vuoden rajoitettu takuu
kysy lisätietoa, pyydä tarjous tai kysy koeajoa
Täytä ja lähetä lomake niin olet jo askeleen lähempänä!